About us

 

Serdecznie zapraszamy do miejscowości Załuż, gdzie w otoczeniu wody i zieleni, znajduje się osada wyjątkowych i komfortowych całorocznych domków. W skład kompleksu wchodzi 8 ekskluzywnych, w całości drewnianych domków.

W każdym z domków znajdą Państwo niezwykłe połączenie wyjątkowych drewnianych przedmiotów z luksusem i komfortem niezbędnym do satysfakcjonującego odpoczynku. Domki są nie tylko przemyślanie umeblowane, ale również wyposażone w wiele sprzętów czy urządzeń m.in. telewizory LED, Internet Wi-Fi, niepowtarzalne kamienne kominki opalane drewnem i wiele innych, podnoszących ich standard. Dodatkowo dla zapewnienia bezpieczeństwa i wygody cały teren Osady Załuż wraz z parkingiem jest całodobowo monitorowany.

Osada Załuż udostępnia swoim Gościom miejsce na ognisko, murowany grill z wędzarnią, stylową wiatę ze stołem bilardowym, boisko do siatkówki czy niepowtarzalną plażę z wygodnymi leżakami. Dla najmłodszych gości Osady Załuż stworzony został niezwykle ciekawy i funkcjonalny plac zabaw wyposażony w wiele atrakcji, który został oddzielony od pozostałego terenu, aby zapewnić dzieciom maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabawy. Istnieje również możliwość przejażdżek konnych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo mają Państwo możliwość doświadczenia emocjonującej i pełnej wrażeń przejażdżki na jednym z quadów będących na wyposażeniu Osady lub sentymentalnej podróży pięknym, odrestaurowanym egzemplarzem Warszawy typu Pobieda wraz z kierowcą.

Położenie Osady w pięknej okolicy, nad Sanem, sprzyja wycieczkom pieszym oraz rowerowym. Nasza wspaniała rzeka umożliwia korzystanie z kąpieli w czystej górskiej wodzie a także daje okazje do wspaniałych spływów kajakowych. Załuż znajduje się jedynie kilkadziesiąt kilometrów od Bieszczad, co umożliwia swobodne zwiedzanie wszystkich zabytków regionu, zdobywanie najwyższych szczytów Bieszczad, czy żeglowanie po czystych wodach Zalewu Solińskiego. W sezonie zimowym mają Państwo do wyboru okoliczne stoki narciarskie, co gwarantuje wspaniałą zabawę na śniegu, a przez cały rok sanocki skansen, czy ruiny zamku Sobień.

Załuż to niezwykle malownicze, pełne ciszy i spokoju oraz niepowtarzalnego klimatu miejsce z przepięknymi widokami. Osada Załuż to najlepsza lokalizacja dla tych, którzy chcąc poznać Bieszczady, pragną uniknąć zgiełku i masowego charakteru miejsc oferujących noclegi w bezpośrednim sąsiedztwie gór. Wszystko to gwarantuje, że na terenie Osady Załuż spędzą Państwo niezapomniany czas, pełen radości, niczym niezmąconego relaksu oraz wyjątkowej atmosfery.